Набор двусторонних скульптурных стеков для лепки и моделирования, 11 предметов, Maries Увеличить

Набор двусторонних скульптурных стеков, 11 предметов, Maries

JR2-17

Новый товар

$8.19

Описание

Набор двусторонних скульптурных стеков для работы с глиной, пластилином и пластикой, воском и мылом. В набор входит 11 стеков размером 16 - 20 см.: 9 двусторонних инструментов с различными формами наконечников, 1 двусторонний ёршик и 1 металлическая текстурная кисть для фактуринга.

Отзывы

Оценка 
2021-02-18

Дуже сподобалася робота магазину. Рекомендую.

Замовляли набір в якості подарунку до дня народження, тож були дуже обмежені в строках (інший магазин більше тижня тягнув, тож часу майже не залишалося). Зважаючи на це, спочатку уточнили за телефоном наявність набору. Сподобалася робота менеджера (ім’я не запам’ятав, вибачте), добре знає асортимент магазину.
Менеджер запропонував оформити замовлення по телефону, але ми вирішили оформити через сайт. Чесно кажучи, процес замовлення на сайті мені не дуже сподобався. Обов’язкова реєстрація, дуже багато кроків оформлення, потреба у введені спеціального коду при оплаті (я його забув додати, тож по телефону уточнив, що замовлення сплачено) – все це дещо дратує, але то дрібниці. В цілому, до мінусу можна віднести ще й неможливість замовлення післяплатою, але про це менеджер попередив одразу, тож це не було несподіванкою під час замовлення.
Що найбільше сподобалося, так це строки доставки. Відправка «Новою поштою» в день оплати, отримання вже наступного дня. Набір було запаковано в два паперових «конверти» і в стандартний пакет «Нової пошти». В цілому, для такого товару достатнє упакування.
Сам набір знаходиться в тонкому поліетиленовому чохлі, нижню частину якого один з інструментів і прорізав. Ну, це вже питання до виробника, а не до магазину, звичайно ж.
До складу набору входить 10 двосторонніх стеків з дерев’яним руків’ям і 1 односторонній з металевим руків’ям. Дерев’яні руків’я в межах 100-102 мм в довжину і 9-10 мм в діаметрі, а металеве – 118 мм в довжину і 6 мм в діаметрі. В дерев’яних руків’ях усі наконечники, окрім кюретки, яка зафіксована металевою насадкою, встановлені з використанням клею, і на деяких руків’ях він не дуже гарно витік і застиг. На металевому руків’ї є досить шорстка насічка, тримати його зручно.
Чесно кажучи, я не дуже знаюся на видах наконечників цих стеків. Є 6 вигнутих лез (на жаль, вони повторюються, тобто 3 пари по 2 однакових), 5 прямих (усі різні), 2 шила, 2 свердла (однаковий діаметр, але різний крок), 2 леза з западиною (однакові), 2 йоржика на металевих стрижнях і 1 кюретка, а також пензлик з металевим «ворсом». Усі леза добре магнітяться, кюретка і свердла магнітяться, але слабо, а шила і стрижні йоржиків не магніться взагалі. Металеве руків’я також не магнітиться, а ось сам пензлик магнітиться. Загальна довжина стеків з дерев’яним руків’ям і наконечниками 165-175 мм, а з металевим руків’ям і пензликом – 130 мм.
В цілому, не поганий набір, як на мене. Виходить, звичайно ж, не 21 різний інструмент, а 16, та й є ще деякі дрібниці, але за таку ціну можна брати.

Плюси: ціна, швидкість доставки.
Мінуси: упакування самого набору, клей, дублювання деяких наконечників, ускладнений процес оформлення замовлення через сайт.

Оценка 
2018-05-12

Спасибо за хорошую работу.

Заказ получила на следующий день и отличного качества.

Оставьте свой отзыв!

Написать отзыв

Набор двусторонних скульптурных стеков, 11 предметов, Maries

Набор двусторонних скульптурных стеков, 11 предметов, Maries

JR2-17

Сопутствующие товары

Покупатели этого товара так же приобрели:

В этой категории 30 товаров: